iDziennik
LOGOWANIE

Gimnazjum

im. Jana Pawła II w Manieczkach

Przykładowy opis z aktywnym odnośnikiem, Szablony HTML.

Witamy na naszej stronie

Gimnazjum im. Jana Pawła II
w Manieczkach

Manieczki, ul. Szkolna 6

63-112 Brodnica

tel. 61 28 23 605

e-mail: gimman@go2.pl

 

Nauczyciele

Grono pedagogiczne

 

 Dyrektor szkoły

 mgr Sławosz Kolańczyk - geografia

 Nauczyciele

 mgr Maria Baier - język polski
 mgr inż. Bernadeta Bugajewska - biologia, fizyka
 mgr Dorota Cieślak - język angielski
 mgr Przemysław Cejza - wychowanie fizyczne
 mgr Krzysztof Czaplicki - wychowanie fizyczne
 mgr Monika Czubanowska - religia, wos
 mgr Urszula Dudziak - matematyka
 mgr Magdalena Fabisiak Homska - pedagog, wdż, edukacja dla bezpieczeństwa
 mgr Paweł Górniak - wychowanie fizyczne, świetlica
 mgr Paulina Jessa-Sarbak - język niemiecki
 mgr inż. Arkadiusz Kamiński - informatyka, zajęcia techniczne
 mgr Edyta Menzel - język polski, plastyka, zajęcia artystyczne
 mgr Ewa Mielcarek - historia, wos
 mgr Małgorzata Nowicka - zajęcia artystyczne, muzyka
 dr Danuta Ochotna - język angielski
 mgr inż. Jadwiga Pawlicka - chemia, biologia
 mgr Justyna Potocka-Meyer - matematyka
 mgr Tadeusz Rosół - język niemiecki
 mgr Sylwia Sapuła - wychowanie fizyczne
 

 Nauczyciele, którzy pracowali w naszej szkole

 

Bittner Wioletta- języka angielski

Buk Małgorzata – język polski

Cejza Przemysław- wychowanie fizyczne

Cierżniak Wojciech - historia, wos

Cwojdziński Jerzy- historia

Ebelewicz-Młynarz Karolina- język francuski

Fabisiak Katarzyna- matematyka

Frąckowiak Maciej - fizyka, informatyka

Grabarkiewicz Iwona - geografia

Godawa Maria- fizyka

Grygier Ireneusz- informatyka

Grzelczyk Małgorzata- język francuski

Janecka Wioleta - matematyka

Jędroszkowiak Marcin- informatyka, matematyka

Markiewicz Jolanta- język niemiecki

Juniewicz Agnieszka- język angielski

Kasperski Karol - edukacja dla bezpieczeństwa

Kerber-Jurga Gabriela- fizyka

Korus Izabela- świetlica

Ks. Białek Kazimierz- religia

Ks. Kruk Krzysztof- religia

Ks. Markowski Jacek- religia

Lecyk Kinga- język angielski

Lehmann Marta- język polski

Lewandowska Beata - fizyka

Michałowska Agnieszka- pedagog

Miedziarek Katarzyna- geografia

Mrozek Józef- matematyka

Palma Aurelia- język angielski

Pawłowski Adam- matematyka

Piasecka Anna-psycholog

Pietrzak Paweł- wychowanie fizyczne

Pietrzak Krzysztof- wychowanie fizyczne

Rożek  Roman- fizyka

Rzońca Marek- wychowanie fizyczne

Sapuła Sylwia - wychowanie fizyczne

Sobkowiak Monika- język niemiecki

Statucka Anna- geografia

Szubert Agata- nauczanie indywidualne

Szydłowska Agata- wychowanie fizyczne, świetlica

Świerad Danuta- wychowanie fizyczne

Tokarek Grażyna - Dyrektor Gimnazjum

Wachowiak Maciej- wychowanie fizyczne

Witkiewicz Błażej- wychowanie fizyczne

Worobiew Karolina - matematyka

Wosiak Beata- religia

Wujek Mirosława - język polski

Zacharyasz Karolina- język niemiecki

01.03.2006-31.08.2008

20.10.2009-22.12.2009

01.09.2010-31.08.2012

01.09.2001-07.04.2015

01.09.2001-31.08.2012

26.02.2003-26.09.2003

01.09.2010-22.06.2011

01.09.2001-31.08.2006

01.09.2011-31.08.2015

01.09.2006-31.08.2012

01.09.2007-31.08.2008

01.09.2001-31.08.2012

01.09.2013-27.06.2014

01.09.2005-31.08.2012

01.09.2001-31.07.2007

01.09.2003-31.08.2007

01.09.2011-27.06.2014

01.09.2001-31.08.2003

14.10.2005-23.06.2006

01.09.2001-31.08.2002

01.09.2001-31.08.2002

01.09.2001-31.08.2002

01.09.2001-31.08.2008

24.09.2007-19.06.2009

10.02.2009-13.03.2009

01.09.2001-31.08.2007

01.09.2009-17.11.2011

01.09.2001-31.08.2004

01.03.2006-23.06.2006

01.09.2001-31.08.2002

01.09.2006-31.08.2007

13.03.2008-09.09.2008

                  -31.08.2016

04.02.2009-13.03.2009

26.01.2009-19.06.2009

02.01.2013- 27.06.2014

02.09.2002-11.11.2003

01.09.2007-31.08.2008

01.09.2005-31.08.2007

20.08.2007-17.05.2010

02.09.2002-31.08.2006

01.09.2001-31.08.2007

01.09.2008-31.08.2009

17.05.2010-11.06.2010

01.09.2013-27.06.2014

01.09.2001-31.08.2003

01.09.2001-31.08.2015

02.02.2004-23.06.2006